Valentīndienas priekšvakarā 13.februārī Iecavas Mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē muzicēt bija ieradušās

saksofonu kvarteta n[ex]t move dāmas! 

Nosaukumā ietvertais vārds n[ex]t radies no divu pretstatu – ex un next jeb bijušā un nākamā apvienojuma, kas apliecina kvarteta repertuāra plašumus. Šie divi vārdi atstāj vietu tagadnei – laikam, kurā darbojas n[ex]t move saksofonu kvartets. Savukārt, vārds move nozīmē kvarteta jaunu attīstības virzienu, kustību uz priekšu un atraktīvu sniegumu. Ar šo kustību dāmas aizrāva arī mūsu skolas dejotājas-programmas Dejas pamati audzēknes, apvienojoties kopīgā priekšnesumā! Šī būs bijusi arī lieliska pieredze meitenēm ceļā uz Starptautisko stepa dejas festivālu Ukrainā jau š.g. jūnijā!

Šī koncerta pamatā bija zibakcija "Komponēju nākotnes plānus", kuras ietvaros bērni tiek iepazīstināti ar tālākmācību iespējām, ko var darīt nākotnē un kur pielietot iegūtās zināšanas un spējas instrumenta spēlē. Šoreiz tiešs tēmējums uz saksofona spēles audzēkņiem, kā arī dejotājiem! Dejotājus iedvesmoja mūsu skolas Stepa dejas skolotājs Māris Pūris uzstājoties kopā ar savu partneri Natāliju.

 

Paldies skolotājiem-Jānim Skangalim un Mārim Pūrim par deju priekšnesuma sagatavošanu!

Aktuālie notikumi

skatīt šeit:

Jūlijs 2024
P O T C Pk S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Kreisais banneris

Iecavas Mūzikas un mākslas skola

Grāfa laukums 1, Iecava, LV-3913, Latvija

Tālr.: 63942469

E-pasts:  iecavasmms@iecava.lv

Aktuālie notikumi

JSN Solid is designed by JoomlaShine.com